0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Argentina
Liga Profesional
Argentinos Juniors
۰
۲
Tigre
Finished
۰۱:۱۵
Barracas Central
-
-
Newell's Old Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۱:۳۰
Instituto de Cordoba
۳
۱
CA Independiente
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
FK Austria Wien
۱
۱
FC Porto
inprogress
۲۰:۳۰
AC Fiorentina
-
-
AC Reggiana 1919
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nottingham Forest
۰
۱
Sunderland
inprogress
۲۰:۳۰
1. FC Koln
۳
۰
K. Sint-Truidense
inprogress
۱۹:۳۰
Cadiz
۰
۰
Blackpool FC
inprogress
۲۰:۳۰
Getafe
۰
۰
Coventry City FC
inprogress
۲۰:۳۰
Salernitana
۰
۱
Volos NFC
Finished
۱۹:۰۰
Sligo Rovers FC
۳
۳
Everton
Finished
۱۸:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۳
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۰۰
US Concarneau
۱
۲
EA Guingamp
Finished
۱۸:۳۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz II
Finished
۱۸:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
Lokomotive Leipzig
inprogress
۲۰:۰۰
Eastleigh
-
-
Southampton FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Marine
-
-
Ashton United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FK Pohronie
۲
۲
Podbrezova
Finished
۱۱:۳۰
Aalesunds FK
۵
۲
Kristiansund BK
Finished
۱۶:۳۰
SC Preussen Munster
۰
۰
Heracles Almelo
inprogress
۱۹:۳۰
Orleans US 45
۱
۱
A.J. Auxerre
inprogress
۱۹:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۲
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۰:۳۰
Derby County
۱
۰
Stockport
Finished
۱۲:۳۰
Kilmarnock
-
-
Barrow FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۱
SC Freiburg
inprogress
۱۹:۳۰
SC Wiener Neustadter
۰
۶
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۹:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۰
۰
TSV 1860 Munchen
inprogress
۲۰:۰۰
Persib Bandung
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
FK Sloboda Uzice
۰
۰
Baniyas FC
inprogress
۲۰:۰۰
VfB Hohenems
۱
۲
SC Austria Lustenau
inprogress
۲۰:۰۰
FCM Traiskirchen
۱
۰
SV Horn
inprogress
۲۰:۰۰
St. Anna
۱
۰
Lafnitz II
inprogress
۲۰:۳۰
Liversedge
-
-
Guiseley
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
1. FSV Mainz 05 II
۱
۴
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۸:۳۰
Podbrezova
۱
۰
Tatran Presov
Finished
۱۸:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۰
Grenoble Foot 38
inprogress
۱۹:۳۰
Bronshoj BK
۰
۱
Vanlose
Finished
۱۹:۳۰
Al Sadd
۱
۲
Orlando Pirates
inprogress
۲۱:۰۰
Havant & Waterloville FC
-
-
Portsmouth
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Botswana Defence Force
۱
۷
Supersport United
Finished
۱۰:۳۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FK Apos Blansko
Finished
۱۹:۰۰
Sportfreunde Lotte
۰
۰
VfB Oldenburg
inprogress
۱۹:۳۰
Stamford
-
-
Rotherham United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Piast Zmigrod
۰
۶
Sleza Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
Floridsdorfer AC
۴
۰
Sportunion Mauer
Finished
۱۹:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۳
۱
FC St. Pauli
inprogress
۱۹:۳۰
SC Imst
۱
۳
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۹:۳۰
SV Ried
۱
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۳۰
Gabersdorf
۰
۳
Weinland Gamlitz
inprogress
۲۰:۳۰
Voitsberg
۲
۰
SV Lafnitz
inprogress
۲۰:۳۰
Rostocker FC
۱
۱
FSV Bentwisch
inprogress
۲۰:۳۰
Oxford City FC
-
-
Oxford United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gloucester City FC
-
-
Yate Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Sparta Rotterdam
۱
۰
Roda JC Kerkrade
Finished
۱۷:۰۰
SR Donaufeld
۰
۱
SV Stripfing/Weiden
inprogress
۱۹:۳۰
SC Retz
۰
۱
Wiener Viktoria
inprogress
۲۰:۰۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۰
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۲۱:۰۰
FC Bulle
۰
۰
FC Bavois
inprogress
۲۱:۰۰
Dundela
-
-
Glentoran FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Bamber Bridge
-
-
Salford City
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Newton Aycliffe
-
-
Stockton Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
AFC Ajax
۱
۰
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
Vukovar 1991
۳
۱
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۱
۰
SV Wildon
inprogress
۲۰:۳۰
SpVgg Horsthausen
۰
۰
SG Wattenscheid 09
inprogress
۲۰:۴۵
Yeovil Town
-
-
Exeter City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Chorley
-
-
Wigan Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۰:۳۰
Reading
۱
۲
Millwall
Finished
۱۴:۳۰
FC Schalke 04
۰
۲
FC Utrecht
Finished
۱۴:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۴:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۲
Al Kuwait
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
Nea Salamis Famagusta FC
۲
۱
Omonia 29th May
Finished
۱۹:۳۰
OFK Vrsac
۰
۰
Sloven Ruma
inprogress
۲۰:۰۰
SV Westfalia Rhynern
۰
۱
SV Westfalia Soest
inprogress
۲۱:۰۰
Europe
EURO U19 Group B
Turkey U19
-
-
Spain U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Denmark U19
۲
۴
France U19
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Serie B
Novorizontino SP
۱
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
Vila Nova GO
۱
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Medellin
۱
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۴۰
Sweden
Allsvenskan
IK Sirius FK
۲
۰
Malmo FF
inprogress
۲۰:۳۰
Denmark
Superliga
AGF Aarhus
۱
۱
FC Midtjylland
inprogress
۱۹:۳۰
FC Nordsjaelland
-
-
AaB Aalborg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Asia
AFF U19 Championship
Thailand U19
۲
۱
Singapore U19
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia U19
۱۱
۰
Brunei U19
Finished
۱۱:۳۰
Malaysia
FA Cup
Terengganu
۳
۲
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
Kedah
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
Romania
Liga I
Politehnica Iasi
۱
۰
FC Botosani
inprogress
۱۹:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
South America
Copa Sudamericana
Cerro Porteno
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۴:۰۰
Palestino Santiago
۱
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
LDU Quito
۳
۰
Always Ready
Finished
۰۴:۰۰
Singapore
Premier League
Geylang United FC
۵
۳
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Brunei Dpmm FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۵:۴۵
Serbia
Super Liga
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۱
۳
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۲۰:۳۰
Napredak Krusevac
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Malaysia
Liga A1
PIB FC
۱
۰
Gombak FC
Finished
۱۲:۱۵
India
Calcutta Premier Division
Army Red
۰
۰
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Suruchi Sangha
۳
۰
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۱
۷
Diamond Harbour
Finished
۱۳:۰۰
Police AC
۰
۶
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۰۰
Macao
Elite League
Monte Carlo
۱
۱
Gala
Finished
۱۴:۳۰
University of Macau
۴
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Al Ahly Cairo
۰
۰
Aluminium Nag Hammadi
inprogress
۲۰:۳۰
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۱
Odds Ballklubb
inprogress
۲۰:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۱
۰
Angostura FC
Finished
۰۰:۳۰
Carabobo FC
۲
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۳:۱۵
Mexico
U23 League
Atletico San Luis U23
۳
۱
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
Puebla U23
۲
۳
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Praha
۱
۱
Pardubice
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۲
Dandenong City
Finished
۱۳:۰۰
Melbourne Knights
۲
۱
Altona Magic
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Manly United FC U20
۱
۲
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic U20
۲
۳
Rockdale Ilinden U20
Finished
۱۲:۳۰
Nepean FC U20
۱
۲
Dulwich Hill U20
Finished
۱۱:۳۰
Canada
Premier League
HFX Wanderers FC
۳
۱
Valour FC
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۲
۰
Redlands United U23
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
Bentleigh Greens SC
۰
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۱
۱
Werribee City
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Queensland
Queensland Lions SC
۰
۰
Redlands United
Finished
۱۴:۰۰
Africa
CECAFA Club Cup
AP Rwandaise FC
۰
۰
Al-Hilal Omdurman
Finished
۱۵:۳۰
Hay Al Wadi
۰
۰
Red Arrows
Finished
۱۹:۳۰
Indonesia
Piala Presiden
Pusamania Borneo FC
۲
۰
Persis Solo
Finished
۱۶:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
FC Kiffen
۲
۲
Myllykosken Pallo -47
inprogress
۱۹:۳۰
Pepo Lappeenranta
۳
۱
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۰
MKS Puszcza Niepolomice
inprogress
۱۹:۳۰
Slask Wroclaw
-
-
Lechia Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Aarau
-
-
FC Thun
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
FC Schaffhausen
۰
۰
Etoile Carouge FC
inprogress
۲۱:۰۰
Neuchatel Xamax FC
۲
۰
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۲۱:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Najaf
۰
۰
Zakho
inprogress
۲۰:۰۰
AL Zawraa SC
۰
۰
Duhok
Postponed
۲۰:۰۰
Czech Republic
FNL
SFC Opava
۳
۳
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۲
۰
Flora Tallinn
inprogress
۱۹:۳۰
JK Nomme United
۰
۲
JK Nomme Kalju
inprogress
۲۰:۰۰
Bulgaria
Parva liga
PFC Cherno More Varna
۰
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۱۵
Levski Krumovgrad
-
-
PFC Slavia Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Bolivia
Reserve League
Nacional Potosi Reserves
۱
۱
Bolivar Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Independiente Petrolero Reserves
-
-
The Strongest Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Myanmar
National League
Dagon Star United
۲
۱
Ispe FC
Finished
۱۳:۰۰
Colombia
U19 Championship
Tigres U19
۰
۱
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Tiendas Margos U19
۳
۳
Aguilas Doradas U19
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Primera B
Internacional Fc De Palmira
-
-
Real Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Cearense U20
Horizonte FC U20
-
-
Floresta EC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Icasa CE U20
-
-
Cariri FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CEFAT Tirol U20
-
-
АЕ Tiradentes U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
TSV Schwaben Augsburg
۱
۰
Viktoria Aschaffenburg
inprogress
۲۰:۳۰
Spvgg Ansbach
۱
۴
Nurnberg II
inprogress
۲۰:۰۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۰
TSV Aubstadt
inprogress
۲۰:۳۰
Poland
2. Division
GKS Jastrzebie
۵
۰
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۹:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۰
۰
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۲۱:۰۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۱
۱
PK Keski-Uusimaa (W)
Finished
۱۹:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women
Flinders United (W)
۱
۲
Sturt Lions (W)
Finished
۱۴:۳۰
West Adelaide (W)
۵
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۴:۳۰
FFSA NTC (W)
۰
۳
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Cerro Porteno Reserve
۱
۰
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Springvale White Eagles
۵
۱
Casey Comets
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Hurstville ZFC
۴
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۳:۳۰
Nepean FC
۰
۵
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۲
۰
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Bentleigh Greens U23
۲
۰
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
Northcote City U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۱۱:۴۵
Brazil
Campeonato Paulista U20
Oeste FC U20
-
-
Sertaozinho U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
XV de Jau U20
-
-
Inter Limeira U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
-
-
Santo Andre U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
XV de Novembro (Piracicaba) U20
-
-
Guarani SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
-
-
Sao Caetano U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
-
-
Referencia U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GE Prudente U20
-
-
Mirassol U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Ferroviaria U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
-
-
Alta IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria
Amateur Cup
UFC Markt Allhau
۰
۰
Jennersdorf
inprogress
۲۱:۰۰
Magdalener SC
۳
۵
DSG Ledenitzen
Finished
۱۹:۱۵
DSG Ferlach
۰
۴
SAK Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
Asko Wolfnitz
۱
۱
KAC 1909
inprogress
۲۰:۰۰
Denmark
1st Division
Vendsyssel FF
۰
۰
FC Roskilde
inprogress
۲۰:۳۰
Hvidovre IF
۰
۰
Koge
inprogress
۲۰:۳۰
B93 Kopenhagen
۰
۰
Kolding IF
inprogress
۲۰:۳۰
Poland
1. Division
Polonia Warszawa
۰
۱
Znicz Pruszkow
inprogress
۱۹:۳۰
OKS Odra Opole
-
-
KS Ruch Chorzow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
۶
۱
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kolmonen
MiPK
۴
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiisto
۳
۰
Sporting Kristina
Finished
۱۹:۳۰
Korsnas FF
۰
۱
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۹:۳۰
HoDy
۲
۸
FCJ Blackbird
Finished
۱۹:۳۰
ViPa
۱
۰
KeuPa
inprogress
۱۹:۳۰
SC Zulimanit
۱
۰
AFC Keltik
inprogress
۲۰:۱۵
Australia
NPL Tasmania
Launceston United
۰
۵
Riverside Olympic
Finished
۱۳:۴۵
Republic of Korea
K3 League
Ulsan Citizen
۰
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۰
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۱۳:۳۰
New Lambton FC (W)
۱۲
۰
Mid Coast (W)
Finished
۱۲:۱۵
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
West Adelaide Reserves (W)
۲
۰
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
Flinders United Reserves (W)
۴
۰
Sturt Lions Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Botafogo RJ U20
۱
۰
EC Bahia U20
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
۲
۲
Palmeiras U20
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۳
۱
Ceara U20
Finished
۰۴:۰۰
Wales
League Cup
Afan Lido Port Talbot
-
-
Cardiff U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ruthin Town FC
-
-
Bangor 1876
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Llay Miners Welfare
-
-
Denbigh Town
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Flint Mountain FC
-
-
Gresford Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Taffs Well
-
-
Merthyr Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
-
-
Primorje Ajdovscina
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Brazil
Campeonato U20 Women
Flamengo RJ U20 (W)
-
-
Sao Paulo U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Utc de Cajamarca
-
-
Cusco FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sport Huancayo
-
-
Deportivo Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Kazakhstan
1. Division
Zhetisay
۲
۱
Aktobe II
Finished
۱۵:۳۰
FK Arys
۰
۱
FC Altai Oskemen
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Pascoe Vale SC
۱
۱
Boroondara Carey Eagles
Finished
۱۴:۰۰
North Sunshine Eagles
۲
۰
Altona City
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۵
۰
Brunswick Juventus
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Manly United FC
۰
۱
Marconi Stallions
Finished
۱۳:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Minnesota United FC II
۳
۲
Austin FC II
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay
Copa Paraguay
Cristobal Colon
۲
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
Australia
Queensland Premier League
Southside Eagles
۵
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۴:۰۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۲
۱
UNSAAC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
-
-
Real Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ireland
FAI Cup
Galway United
-
-
Longford Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Treaty United
-
-
Kilbarrack United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
-
-
Ringmahon Rangers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Brazil
Catarinense U20
Figueirense U20
۰
۰
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۰۰
Lithuania
A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen
OLS
۲
۱
FC Vaajakoski
inprogress
۱۹:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
RB Leipzig (W)
۵
۲
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۶:۳۰
MFK Ruzomberok (W)
-
-
MSK Zilina (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۵
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Tasmania Championship
Olympia FC Warriors
۴
۲
Hobart United
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights Reserves
۰
۴
South East United
Finished
۱۳:۴۵
Brazil
Paraibano U20
Esporte de Patos U20
-
-
Queimadense U20
Finished
۰۳:۰۰
Panama
Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۰
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
Russia
Youth Championship
Ural U19
۱
۱
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Master-Saturn U19
۰
۱
Strogino U19
Finished
۱۳:۳۰
Rubin Kazan U19
۰
۰
Krasnodar U19
Finished
۱۵:۳۰
Zenit U19
۲
۳
Chertanovo U19
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Moscow U19
۳
۱
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۷:۳۰
Krylia Sovetov U19
۲
۲
Akademiya Konoplev U19
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Moscow U19
۲
۳
CSKA Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Akhmat Grozny U19
۲
۱
FK Orenburg U19
Finished
۱۷:۳۰
Fakel Voronezh U19
۲
۱
Rostov U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۳
۰
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Launceston United U21
۱
۳
Riverside Olympic U21
Finished
۱۱:۳۰
Kazakhstan
League Cup
FC Shakhter Karagandy
۲
۴
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
1. Division
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۳
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۸:۰۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches
Argentina
۰
۱
Guinea
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Bayernliga South
Heimstetten
۲
۰
FC Ismaning
inprogress
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود